Збудуймо разом храм та монастир у Фатімі

Збудуймо разом храм та монастир у Фатімі

Невеличке місто Фатіма, що у Португалії, відоме у всьому світі як паломницький центр. Зокрема, зафіксована подія, коли у 1917 році тут з’явилась Пречиста Діва Марія трьом пастушкам.
Сюди щорічно приїжджають тисячі паломників з України. Великий відсоток у Португалії й українських заробітчан. Отці Василіяни впродовж останніх років задумувались про будівництво українського греко-католицького храму (каплички) та монастиря з метою дієвішої опіки над мирянами.
Генеральний Настоятель Василіянського Чину Святого Йосафата о. Ґенезій Віомар звернувся з цього приводу з листом-проханням до місцевого єпископа Лейрії-Фатіми Антоніо Марто. Дозвіл отримано 23 травня 2013 р.
Звертаємось до всіх людей доброї волі з проханням про допомогу у будівництві.
На будівництво монастиря та храму Благовіщення Пресвятої Богородиці пожертви можна перераховувати на банківський рахунок:

ORDEM BASILIANA DE SÃO JOSAFAT,
Банк: Millennium bcp (IBAN: PT50)
(№ da conta: 0033—0000-45436364029-05)
(BIC/SWIFT: BCOMPTPL)

Пожертви також можна передавати особисто, або через священнослужителів у Португалії. На кожну пожертву буде видана квитанція на ваше ім’я, або на ім’я парафії. Жертводавці, що проживають на території Португалії мають подати свій NIF для квитанції.
Наперед, щиро вдячні всім. Нехай Всевишній Господь обдарує Вас і Ваші родини множеством благодатей, а Фатімська Божа Мати охороняє Вас під своїм покровом.

Адрес (adress):
P. SILVIO LITVINCZUK, OSBM
Santuário de Fátima
Casa de Santana, apartado, 31
2496-908 Fátima, Portugal.
E-mail: litvinczuksilvio@yahoo.com.br
Tel: (+351) 249-521-371
Mob: (+351) 926-686-30

Close Menu