Збори настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

Збори настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

9 лютого у монастирі Різдва Христового (м. Жовква) відбулись збори настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Серед присутніх був також Протоігумен Провінції Святого Миколая о. Павло Райченець, ЧСВВ.
Усі зібрались у храмі щоб молитись за мир у країні. Молебень очолив Протоігумен Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, який прочитав молитву за померлих на майдані і за кращу долю для Українського народу.
Зібрання настоятелів розпочалось із духовної науки яку провів о. Миколай Микосовський, ЧСВВ. Головна тема його повчання – «Чернеча спільнота у навчанні св. Василія Великого».
Після науки Протоігумен проаналізував проповідь Папи Франциска на Святій Месі у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» 18 лютого 2014 року. У проповіді Папа наголошує на тому, що дати відсіч спокусам можна лише тоді, коли людина прислуховується до слів Ісуса Христа.
Великої уваги на зборах настоятелів заслуговувала проблема яка склалась у нашій державі. Cвященики представляли ситуацію у різних містах, говорили про допомогу яку церква може дати людям, зокрема медикаменти та пожертви. Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, наголосив на тому, що ми повинні прислухатись до Глави УГКЦ Святослава Шевчука який говорить, що Покликання душпастиря у всіх злободенних обставинах – не покидати своїх вірних і бути з ними. «Добрий Пастир душу свою кладе за своїх овець» (Ів. 10, 11). Тому Отці Василіяни повинні служити людям і допомагати усім згідно покликання.
Пізніше присутнім розповіли про нові призначення ченців та обговорили актуальні події з життя Провінції.

Джерело: www.osbm.in.ua

Close Menu