Вишкіл-тренінг з підготовки і проведення християнського табору

Вишкіл-тренінг з підготовки і проведення християнського табору

25 травня у приміщенні Василіянського інституту філософсько-богословських студій (Львів-Брюховичі) відбувся вишкіл-тренінг для організаторів, молодіжних лідерів, аніматорів та волонтерів з підготовки і проведення християнського табору, в якому взяло участь близько 20 осіб з різних спільнот Львівської архієпархії, Сокальсько-Жовківської та Бучацької єпархій.
Розпочався тренінг з теоретичної частини: тренери розповіли учасникам основні та важливі моменти, які варто враховувати, організовуючи табір (якою є структура табору, якими мають бути катехизації та дозвілля, як вдало залучати дітей до різного роду діяльності…). Однією з тем, які розглядали, була тема команди табору, її особливості та співпраця під час таборування.
Після смачного обіду розпочалась практична частина зібрання. Учасники вишколу грали ігри, а також складали програму табору, застосовуючи отримані попередньо знання.
«На вишкільному таборі для аніматорів було дуже цікаво. Аніматори, які проводили тренінг, ознайомили нас із базовими основами для організації таборів, розказали нам багато про саму структуру табору, про ігри та банси, про катехизації, як їх потрібно готувати тощо. Також поділились власним досвідом проведення таборів. Показали нам цікаві ігри, які можна бавитися з дітьми. Дуже дякуємо за цікавий вишкіл! » — Марта Стеців.

Повідомила Оля Симко

Close Menu