Видавництво Отців Василіян «Місіонер» та Українське Біблійне Товариство перевидали Святе Письмо (переклад о. І. Хоменка)

Видавництво Отців Василіян «Місіонер» та Українське Біблійне Товариство перевидали Святе Письмо (переклад о. І. Хоменка)

Субота, 2018-05-12    9:53:17 UTC+2    Новини

Видавництво Отців Василіян «Місіонер» та Українське Біблійне Товариство спільно перевидали до Року Божого слова, яким оголошений в Україні 2018 рік, Святе Письмо (в перекладі отця Івана Хоменка) в різних зовнішніх оформленнях. Текст цього українського перекладу Біблії, здійсненого в Римі і вперше виданого Отцями Василіянами в 1963 році, залишився без змін, а примітки до нього подані за виданням 2007 року, в якому вони були відкориговані й осучаснені.

Здебільшого це подарункові варіанти видання, але є також кілька простих. У каталозі, який можна переглянути на офіційній інтернет-сторінці Видавництва «Місіонер», представлені 13 позицій різноманітного оформлення книги Святого Письма: у твердій і м'якій обкладинці; з висічками й закладками і без них; з позолотою країв сторінок і без; із застібкою-блискавкою і без; у звичайному матеріалі, у шкірзаміннику та в натуральній шкірі.

Контактна інформація видавництва «Місіонер» в Україні:

Книгарня: тел. (096)-826-77-91
Відділ замовлень: тел. (067)-675-09-36
Сайт: www.missioner.com.ua
e-mail: redakzia@missioner.com.ua
missionerosbm@gmail.com
Адреса: вул. Б.Хмельницького, 40, м. Львів

Close Menu