Видавництво «Місіонер» на Форумі видавців 2017 представило нові книжкові видання

Видавництво «Місіонер» на Форумі видавців 2017 представило нові книжкові видання

Понеділок, 2017-09-18    21:53:47 UTC+2    Новини

Із 13 до 17 вересня 2017 р. у Львівському Палаці мистецтв тривав 24-тий форум видавців. Численна кількість українських видавництв – учасників форуму, свідчила про те, що українська книга має попит. Різноманітна тематика: наука, культура, мистецтво, великі постаті, історія, духовність – охоплює майже всі сфери людського життя, особистого й суспільного, щоденного побуту. Книга, наче вірний друг, надає людям підтримку в труднощах життя, відкриває очі на невідомі досі істини, розширює кругозір.

Разом з іншими видавництвами з України і з закордону, цьогоріч, як і в попередні роки, представило на книжковому форумі свої видання видавництво Отців Василіян «Місіонер». Отці Василіяни мають свою старовинну друкарню, реконструйовану та влаштовану за вимогами сучасного книгодрукування, в м. Жовкві на Львівщині. Саме там народжується книга і виходить у світ. Специфіка цього видавництва полягає передусім у публікації духовної книги, однак вагома частка припадає на літературу на теми історії, мистецтва, виховання тощо.

Цього року видавництво «Місіонер» випустило у світ понад 20 нових книжкових позицій. Найкращі, найвагоміші з них – це наукові доробки отців василіян (о. Порфирія Підручного, д. Богдана П’єтночка, о. Теодосія Греня), книга Папи Франциска «Євангеліє від Марії» (переклад о. Климентія Стасіва, ЧСВВ), «Листи до народу» (наукова праця о. Христофора Ганинця, ЧСВВ, про історію часопису «Місіонар»). Також заслуговують уваги інші видання: біографічне дослідження «Сильний Божим Духом» (автор о. Микола Григорук) – книга присвячена о. Авксентієві Бойчуку (1888—1971), довоєнному ректору Івано-Франківської греко-католицької семінарії; книга «Логіка, семантика і гносеологія» (том 1 із серії «Підручники систематичної філософії», в якій у цьому видавництві уже вийшли два інших томи) авторства італійського вченого Жан-Баттісти Мондіна, у перекладі д-ра Богдана Завідняка.

Як і в попередні роки, не обійшлося без нагород. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток вітчизняного книгодрукування, за видання книги «Учителю, іду за тобою» (проповіді блаженнішого Любомира Гузара) видавництво «Місіонер» отримало нагороду й подяку від Голови Львівської ОДА п. Олега Синютки. Церемонія вручення нагороди відбулася 14 вересня у Львівській Опері. Сама книга містить повчання блаженнішого Любомира – проповіді на неділі й свята цілого року. Вступне слово про важливість постаті Любомира Гузара для Церкви й України написав до книги Глава УГКЦ блаженніший Святослав. Книга адресується широкому загалу читачів, буде корисною для особистого духовного життя, для кращого розуміння й переживання християнських свят.

Видавництво Отців Василіян «Місіонер», яке віднедавна очолює Генеральний директор о. Віталій Попадюк, ЧСВВ, запрошує всіх читачів, які мають свої письменницькі напрацювання або й цікаві старі книги, які можна і варто було б перевидати, скористатися послугами цього видавництва і внести свій вклад у розвиток українського книгодрукування. Колектив видавництва буде радий Вашій співпраці.

Контактні дані:
Видавництво «Місіонер», вул. Б.Хмельницького, 40, м. Львів, 79019
Відділ замовлень: 067-675-09-36, Книгарня: 096-826-77-91

Close Menu