Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати та сестри, шановні відвідувачі, пропонуємо вашій увазі ще один інформаційний ресурс про діяльність Василіянського Чину Святого Йосафата.
Кожна епоха ставить перед людьми чимало нових, притаманних їй, викликів та вимог. І наш час не є винятком, бо закликає християн дієво відповісти на розвиток науки та техніки і використати новітні засоби для поширення Доброї Новини про Ісуса Христа, для звіщання Його безмежної любові до людства і популяризації християнських цінностей у світі.
Однією з притаманних рис процесу глобалізації – це стрімкий розвиток та поширення інформатичних технологій. За допомогою всесвітньої мережі інтернету люди можуть збагачуватись цікавою та корисною інформацією, обмінюватись думками, спілкуватись, висловлювати свої погляди та переконання…
Відповідаючи на заклик Святішого Отця Венедикта ХVІ про використання новітніх засобів комунікації для поширення християнських ідеалів та цінностей, Василіянський Чин Святого Йосафата, ченці якого присутні у багатьох країнах світу на різних континентах, бажає запропонувати усім зацікавленим цю інтернет-сторінку. Ми не ставимо перед собою завдання вичерпно висвітлювати найсвіжіші новини з життя Вселенської Церкви чи тих Церков свого права, де присутній Василіянський Чин, ми не маємо на меті запропонувати вам одну із інформаційних сторінок католицького медія-простору, але хочемо дати можливість відвідувачам ближче познайомитись із нашою чернечою родиною, що є частинкою Вселенської Церкви, що є у Церкві і для Церкви, ознайомитись з її структурою, пріоритетними завданнями, харизмами та апостолятом. Окрім цього, будемо старатися інформувати відвідувачів про головні події, пов’язані з Василіянським Чином Святого Йосафата та його ченцями, про чернече життя та апостольську місію наших отців та братів у різних куточках світу, у різних Церквах свого права. Подаючи таку інформацію, в першу чергу, прагнемо передати читачам те, що веде до виконування Заповідей любові до Бога і ближнього та керує шляхом Христової Церкви. Бажаємо також висвітлити цінності, якими керуються ченці-василіяни та розповісти про їхню діяльність у світі.
Сподіваємось, що ця веб-сторінка стане ще одним зерном, яке засіває сам Ісус Христос у серцях багатьох осіб, руками Своїх послідовників, і яке в скорому майбутньому дасть щедрі плоди. Від імені отців та братів Василіянського Чину Святого Йосафата бажаю усім вам рясних Божих благодатей.

З любов’ю у Христі Ісусі,

о. Василій Ковбич, ЧСВВ,
 Протоархимандрит

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Close Menu