Владика Венедикт відвідав Крехівську обитель Отців Василіян

Владика Венедикт відвідав Крехівську обитель Отців Василіян

Преосвященний владика Венедикт, Єпископ–помічник Львівський у третій день Різдвяних свят, день святого первомученика та архидиякона Стефана, відгукнувшись на запрошення протоігумена Василіянського Чину Святого Йосафата, о. Пантелеймона Саламахи, з пастирським візитом відвідав Крехівський монастир Святого Миколая Отців Василіян.
Очоливши Божественну Літургію, під час проповіді владика Венедикт наголосив на прикладі непохитної віри у Христа- Спасителя, яку свідчили вибрані Божі угодники, як у перших часах християнства (приклад архидиякона Стефана), так само і у наші з вами дні (приклад блаженного мученика, священнослужителя Омеляна Ковча). «Ці історичні приклади заохочують кожного з нас тут присутніх, свідчити свою віру у повсякденному житті. Наше християнське життя і служіння виявляється не лише у присутності у храмі підчас Богослужінь, але розпочинається поза храмом, у відношенні до себе, до рідних і ближніх, до співробітників та сусідів, до всіх кого ми зустрічаємо у непростих щоденних обставинах. Вміння реагувати спокійно і з любов’ю на кривди та образи, яких зазнаємо у пересічних буденних ситуаціях свідчать про нашу християнську зрілість. Тож бажаю Вам, у цей Рік Віри бути справжніми свідками своєї віри, заохочуючи своєю поведінкою змінитись на краще оточуючих вас людей» — завершив преосвященний владика Венедикт.
Після завершення Літургії владика подякував усім за спільну молитву, за неперевершений ангельський супровід хору, яким керує отець Василь Мендрунь, ЧСВВ, за запрошення о Пантелеймона, ЧСВВ. У свою чергу о. Пантелеймон, протоігумен отців василіян, склав найщиріші вітання владиці Венедикту з нагоди Різдвяних свят та подяку за пастирський візит. Він також повідомив усіх присутніх у храмі, що після важкої і невиліковної хвороби упокоївся у Господі на 56-му році життя, 6-му чернечого покликання світлої пам’яті брат Димитрій Юрій Марків, ЧСВВ (25.04.1957 — 09.01.2013). Одразу після повідомлення сумної звістки, брати монастиря на чолі з настоятелями вирушили до чернечої келії новопреставленого брата, де владика Венедикт відслужив панахиду.

Віра Ценглевич

Close Menu