Владика Венедикт на празник Стрітення молився з богопосвяченими особами

Владика Венедикт на празник Стрітення молився з богопосвяченими особами

«Сьогоднішній день в нашій Церкві присвячений богопосвяченим особам – монахам та монахиням. Це є ті, які вирішили іти за Господом. В свій час, почувши своє покликання кожен хто вступив до монастиря може це докладно розповісти, як це його покликання розвивалось, але це лише наше роздумування, наше розуміння. Насправді Бог вибрав цю особу, Бог її покликав» — сказав владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ у своїй проповіді 15 лютого на празник Стрітення ГНІХ в храмі Св. Обручника Йосифа, яким опікуються сестри Милосердя Св. Вінкентія.
Разом з владикою співслужили ієрм. Петро Баран, ЧНІ, настоятель храму Св. Йосифа і одночас голова Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества та ієрм. Віталій Дудкевич, ЧСВВ — синкел у справах монашества та мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ у присутності парафіяльної спільноти та чисельних представників богопосвячених осіб Чинів та Згромаджень УГКЦ.
У своїй проповіді Архиєрей також наголосив, що Господь прийшов до Симеона й Анни в певний історичний момент, а до нас Він приходить щодня через нашу віру і є дуже важливо це Його явлення розпізнати в нашому житті.
По завершенні Архиєрейської Божественної Літургії владика Венедикт привітав усіх осіб, які присвятили своє життя служінню Богові з їхнім святом, подякував їм за готовність посвятити себе Богу, заохотив також батьків не боятися віддавати своїх дітей на служіння Богові і побажав усім радості і щастя, щоб прикладом свого життя і покликання показували усім який благий Господь.
В свою чергу настоятель храму ієрм. Петро від імені парафіяльної громади та монашества подякував владиці за спільну молитву в цей святковий день: «ми сьогодні Вам дякуємо, що Ви звернули до нас це Боже слово, воно завжди нам потрібне. Воно, як той корм, що живить наше покликання і підтримує його. Дякуємо Вам дорогий владико за Ваше служіння за Ваші слова і Вас також вітаєм з цим днем бо і Ви богопосвячена особа» — сказав ієрм. Петро у своєму слові.
Опісля відбулося благословення свічок і владика окропив усіх присутніх свяченою водою.
По закінченні торжества чудовим подарунком для усіх богопосвячених осіб стала різдвяна театральна вистава монашого театру ЧСВВ «В каптурах…» — «Різдво родини Куп’єлло», про життя однієї італійської сім’ї напередодні Різдва.

Роман Соколенко,
прес-служба Львівської Архиєпархії УГКЦ

Close Menu