Владика Діонісій Ляхович утворив Антикризовий центр УГКЦ в Італії

Владика Діонісій Ляхович утворив Антикризовий центр УГКЦ в Італії

У вівторок, 9 червня 2020 року, з огляду на актуальний стан життя суспільства та Церкви, бажаючи дати відповідь на нагальні потреби вірних, преосвященний владика Діонісій Ляхович, Делегат з повними правами Апостольського екзарха для вірних Української Греко-Католицької Церкви в Італії, утворив Антикризовий центр УГКЦ в Італії.

Завданням Антикризового центру буде детальне вивчення ситуації, в якій знаходяться громади і вірні УГКЦ на території Італії, та налагодженні механізмів для допомоги вірним у духовній, інформаційній, психологічній, соціальній та медичній сферах.

Керівником Антикризового центру призначений о. Юрій Іванюта, якому одночасно доручено сформувати склад Центру, підібравши відповідальних осіб з-поміж духовенства та мирян, та налагодити співпрацю, відповідно до завдань Центру, з Антикризовим центром УГКЦ у Києві, державними представництвами України в Італії, державними органами Республіки Італія та громадськими організаціями.

Декрет заснування Антикризового центру УГКЦ в Італії опублікований на офіційному сайті Апостольського екзархату в Італії www.chiesaucraina.it.

Джерело: www.chiesaucraina.it 

Світлина владики Діонісія – з архіву сайту osbm.info

Close Menu