Відпуст Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі Отців Василіян

Відпуст Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі Отців Василіян

Щороку Відпуст Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі збирає багато віруючих, як з самого Бучача, так і з найближчих сіл. Не був винятком і цьогорічний Відпуст, 24 червня 2012 р. у монастирському храмі вшанували свято Найсвятішого Серця Христового. Урочисту Святу Літургію очолив о. Володимир Палчинський, ЧСВВ, з Івано-Франківського монастиря Царя Христа, який також виголосив святкову проповідь.
У своєму вітальному слові о. Володимир наголосив, що свято Найсвятішого Серця Христового — це наша вдячність і вшанування безмежної Божої любові до людства. Співслужили з о. Володимиром: о. Іриней Гумен, ЧСВВ, о. Марко Максимів, ЧСВВ, о. Анастасій Панькевич, ЧСВВ, о. Ігор Атаманюк, парох церкви Петра і Павла.
На завершення урочистостей священики здійснили обряд освячення води та благословили усіх присутніх. На святі були присутні о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ, о. Андрій Драган, ЧСВВ, о. Володимир Гнилиця та о. Андрій Новак.
Після вечірньої Святої Літургії відбулася святкова програма за участю парафіяльного хору та молодіжних спільнот, які діють при монастирі.

http://osbm-buchach.org.ua

Close Menu