Відбулася проща римської спільноти «Матері в молитві» до відпустового місця Divino Amore

Відбулася проща римської спільноти «Матері в молитві» до відпустового місця Divino Amore

Понеділок, 2018-05-14    10:07:19 UTC+2    Новини

У неділю 6 травня 2018 року на спільну традиційну прощу спільноти «Матерів в молитві» з м. Риму до санктуарію Divino Amore, крім численних членів молитовної спільноти та гостей, були запрошені і прибули с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ, та с. Атанасія Павлюк, ЧСВВ, о. Єфрем Кончак, ЧСВВ,  та о. Кипріян Зейкан, ЧСВВ.

Зустріч розпочато основними молитвами спільноти, після чого о. Єфрем Кончак відслужив для присутніх Божественну Літургію та виголосив проповідь, заохочуючи зростати у вірі до Бога, а о. Кипріян Зейкан уділяв Святу Тайну Покаяння. Молилися в найважливіших наміреннях, які заторкують кожного: за мир і спокій в Україні і в світі, за воїнів, які захищають свою землю та за їх родини, за своїх рідних та тяжкохворих.

До намірень, які прозвучали, кожен у своєму серці ніс перед Престіл Всевишнього особисті прохання і подяки. Після завершення Літургії біля Гроти Богородиці відправлено спільний Молебен. Вкінці о. Єфрем мирував присутніх, а п. Михайлина Сточанин, організатор прощі, вітала матерів з наближенням їхнього свята. Присутні, з нагоди Дня Матері, отримали в подарунок солодощі художньої роботи та слова заохочення до безнастанного зростання у їхньому материнському покликанні.

На основі повідомлення на сайті Головної управи Чину Сестер Святого Василія Великого
Світлини з цього ж сайту

Close Menu