Відбулася проща монашества Львівської Архієпархії до Прилбич

Відбулася проща монашества Львівської Архієпархії до Прилбич

З благословення Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря, у днях 28-29 липня відбулась проща монашества Львівської Архієпархії УГКЦ до с. Прилбичі. Проща та нічні чування у родинному селі Шептицьких цього року присвячені 147-ій річниці з дня народження Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.
Розпочались Вечірні Богослуження панахидою біля каплиці-усипальниці родини Шептицьких, відтак члени монаших спільнот вирушили у похід зі свічками до парафіяльного храму.
Протягом нічних чувань служилися Богослуження, які почергово очолювали ієромонахи різних монаших спільнот Львівської Архієпархії. Після кожного Богослуження лунала проповідь присвячена тематиці паломництва.
Завершилась молитовна зустріч 29 липня у неділю вранці о 9.00 год. Божественною Літургією яку очолив Синкел у справах мирян і монашества Львівської Архієпархії УГКЦ ієромонах Віталій Дуткевич, ЧСВВ.
Після Літургії усі вийшли на площу перед пам’ятником блаженному Климентію та слузі Божому Андрею Шептицькому і там спільно помолились молитву "Про Божу Мудрість”, яку уклав саме Митрополит Андрей. Відтак, монашество спільно помолилось за прославу великого митрополита.

Close Menu