Відбулася друга Всеукраїнська молитовна проща за узалежнених до василіянського монастиря у Луцьку

Відбулася друга Всеукраїнська молитовна проща за узалежнених до василіянського монастиря у Луцьку

Понеділок, 2017-09-18    21:25:23 UTC+2    Новини

Українська Греко-Католицька Церква завжди була небайдужою до долі узалежнених осіб та їх сімей, а тому постійно веде діяльність, спрямовану на попередження різного роду узалежнень та зцілення людей від них. Основним молитовним наміром учасників цьогорічної прощі у Луцьку стало: допомогти людям, які потрапили в різного роду залежності, їх подолати і відновити образ Божої дитини.

У суботу й неділю 16-17 вересня 2017 року з благословення владики Йосафата Говери, екзарха Луцького УГКЦ, ієромонахи василіянського монастиря святого Василія Великого в Луцьку спільно з Комісією у справах охорони здоров’я Луцького екзархату (голова комісії – о. Леонід Григоренко, ЧНІ) от уже вдруге організували молитовну прощу за узалежнених до цього монастиря. Окрім місцевих вірних у ній взяли участь прочани зі Львова, Жовкви, Ковеля, Червонограда, Тернополя, Ківерців, Камінь-Каширського та інших міст і містечок.

Розпочалась програма паломництва о 18 год. увечері 16 вересня Вечірнею та Божественною Літургією, після якої відбулося Водосвяття та Хресна хода зі свічками довкола храму. Під час вечері військова кухня частувала прочан смачною кашею й чаєм, а монастирська кухня – запашною кавою. Продовжилися молитовні чування співаною вервицею, Хресною дорогою, пісенною молитвою перед Найсвятішими Тайнами.

Під час спільної молитви своїми свідченнями із паломниками ділились члени спільноти Анонімних Алкоголіків. Завершилась проща Божественною Літургією, яку очолив ігумен Луцького монастиря о. Терентій Цапчук, ЧСВВ; з ним співлужили о. Йосиф Будай, ЧСВВ, та настоятель Жовківського монастиря о. Володимир Маланюк, ЧСВВ. Богослужіння супроводжував спів прицерковних хорів «Елеос» та Цариці Миру. Під час прощі вірні чисельно приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Спільнота монастиря святого Василія Великого та парафіяни висловлюють щиру вдячність за проведення цьогорічної прощі організаторам, благодійникам та всім її учасникам за небайдужість до болю ближнього і молитовну підтримку один одного. Адже якщо ми, з Божої ласки, самі не є від нічого узалежненими, то чи не щодня, хоча б ідучи по вулиці, зустрічаємося із драмою життя узалежнених людей, які самі нездатні звільнитися з цієї залежності. Таким людям ми можемо і повинні допомагати у цій боротьбі за вічне життя не тільки конкретним жестом доброчинної допомоги, а й особистою та спільною молитвою.

На основі повідомлення із сайту osbm.lutsk.ua
Автор Тетяна Сосновська
Світлини з цього ж сайту

Close Menu