Відбудеться презентація книги «Василіянський монастир Вознесіння Господнього у Золочеві»

Відбудеться презентація книги «Василіянський монастир Вознесіння Господнього у Золочеві»

Книга про Золочівський монастир ЧСВВУ неділю, 7 грудня, у храмі Вознесіння Господнього (ЧСВВ) відбудеться презентація книги «Василіянський монастир Вознесіння Господнього у Золочеві» (автор: завідуюча музеєм-заповідником «Золочівський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Надія Гупало).
У заході візьме участь протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха.
Початок о 15 годині (вул. Львівська, 48, м. Золочів).

Нещодавно світ побачила унікальна книга про розвиток і утвердження однієї з найдавніших святинь міста Золочева, духовного прихистку для сотень-тисяч вірян, обителі, що виплекала велетів духа, чиї імена вже закарбувались в сучасній історії – монастир Чину Святого Василія Великого.
Титанічну працю Надії Гупало, завідуючої музеєм-заповідником «Золочівський замок» Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, що втілилась у книзі «Василіянський монастир Вознесіння Господнього у Золочеві» вже високо оцінив протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, який закцентував, що праця «…відіграє важливу роль у подальшій історії цього монастиря». У передмові до книги він також наголосив: «Всі, хто причетний до заснування, розбудови та зберігання й відновлення цієї духовної спадщини, полюбили істину, вибрали кращу частку, що не відніметься від них…».
Світлої пам’яті, єпископ Івано-Франківський Софрон Мудрий, який був одним з порадників та рецензентів матеріалів, зібраних у книзі, ще до виходу видання засвідчив свою підтримку та вагомість зібраної інформації, що також записано у Слові до появи книжки про Золочівський монастир: «…не можу здержатися від слова подяки для Бога і для муравлиної праці авторки цього твору, яка так детально, точно і обширно вишила ці рядки історії монашого, Богові посвяченого життя, на нашій християнській Україні, а особливо у рідному, так дорогому моєму серцю Золочеві…». Далі – слово за читачами.

Галина Мельник

Close Menu