«Веселі канікули з Богом» при монастирі Святого Онуфрія (Львів)

«Веселі канікули з Богом» при монастирі Святого Онуфрія (Львів)

Під назвою «Крок Віри» проходив табір «Веселі канікули з Богом» з 1 по 7 липня, при монастирі Святого Онуфрія. Назва табору та зміст програми побудовані на пізнанні дітьми що: — Віра це дар; — Вірити означає бути щасливим; — Вірити це любити ближнього; — Вірити це обирати добро; — Вірити це виконувати свої обов’язки.
Протягом семи днів маленькі таборята вчилися спільно проводити час, молитися, співати пісні, грати у цікаві ігри та ділитися канапками. Навчалися робити речі своїми руками, малювати, складати та клеїти. А ще знаходили нових друзів, спільно мандрували до Крехівського монастиря та все це робили разом з Богом.
Кожного дня на таборі була Свята Літургія, яку очолював духовний провідник табору о. Миколай Козелківський, ЧСВВ, саме він розповідав дітям про найкращого друга, з яким ми, можемо зустрічатися на кожній Літургії, довіряти йому і приймати до серця у Святому Причастю.
Активними провідниками табору була команда аніматорів під керівництвом Мирки Надії. Які протягом року готувала програму, складали катехизації, ігри, інтерактивні методи, цікаві сценки на кожен день, які допомагало дітям краще пізнавати тему та робити перші кроки у пізнанні віри.
Усі учасники табору, команда аніматорів, батьки висловлюють велику подяку. ігумену монастиря Святого Онуфрія о. Вінкентію Пелиху, ЧСВВ, та усім хто спричинився до проведення цього табору.

Повідомила: Мирка Надія

Close Menu