Великопосні реколекції у Варшаві

Великопосні реколекції у Варшаві

В днях від 27 до 30 березня 2014 року у василіанській парафії Успення Пресвятої Богородиці у Варшаві проходили великопосні реколекції. Провідником вірних у цій духовній обнові був Преосвященний Владика Євген (Попович), призначений недавно помічником Перемишльсько-Варшавської Архиєпархії.
Ці реколекції отже, крім призадуми над своїм життям під впливом глибоко продуманих, вкорінених у Святе Письмо, наук проповідника, були для вірних нагодою ближче пізнати свого нового пастиря, який активно допомагає Митрополитові в управлінні Архиєпархією.
А для Владики Євгена це найкраща нагода пізнавати парафію, її діяльність та різні виклики й проблеми, які виринають перед специфічною парафією, в якій так багато вірних є вірними тимчасовими, де велика різноманітність людей з Польщі, з Західної України, але також з центральних, а то й східних областей України, де на одному місці, під час цього самого богослужіння моляться греко-католики, православні, деколи й римо-католики. Була також нагода придивитися до великої активності вірних і монастирської спільноти в надаванні різноманітної допомоги трудовим іммігрантам з України, а протягом останніх місяців – допомоги потерпілим на київському Майдані Незалежності.
При нагоді реколекцій Владика зустрівся з представниками Парафіяльної ради та відвідав провінційний дім сестер василіянок у Варшаві.
На закінчення парох місцевої парафії та вірні устами дітей і представників Парафіяльної ради щиро подякували Владиці Євгену за провід у духовній обнові, цінні науки й спільну молитву у нашій парафіяльній спільноті та побажали Владиці Божого благословення на дальше служіння вірним Перемишльсько-Варшавської Архиєпархії.

о. Петро Кушка, ЧСВВ
Джерело: www.bazylianie.pl

Close Menu