Василіянські аніматори-волонтери в Україні здійснили традиційну велопрощу

Василіянські аніматори-волонтери в Україні здійснили традиційну велопрощу

Велопроща.9-11 травня відбулася 7-ма щорічна молодіжна велопроща, організована СВАВ (співдружність василіянських аніматорів-волонтерів), в якій взяли участь близько півсотні учасників з різних куточків України. Прочани молилися за мир та єдність в Україні, а також кожен у своїх наміреннях, якими поділилися на початку подорожі.
Цього року маршрут пролягав через міста Верховина-Коломия-Городенка-Заліщики. В перший день велопрощі паломники вирушили з Верховини, помолившись в церкві св. Юрія та отримавши благословення о. Романа Болехівського. Подолавши відстань близько 70 км, зупинилися в Коломиї.
Наступного дня в соборі Преображення Христового владика Василій Івасюк очолив Архиєрейську Літургію, після якої звернувся з батьківським напутнім словом до велопрочан, наголосив на важливості та потрібності тої справи, на яку вони наважилися заради прослави Бога та поблагословив їх на подальшу добру дорогу.
В м. Городенка завдяки о. Ігору Левицькому, Городенківському декану, паломників зустріли в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, де вони і зупинилися на ніч.

В останній день паломництва прочани зупинилися в церкві Покрови Пресвятої Богородиці в м. Заліщики. Отець-парох Іван Сендзюк організував для паломників коротку екскурсію містом, святковий обід та відслужив подячний молебень. Помолившись та подякувавши Богу за щасливо подоланий шлях, учасники велопрощі вирушили по домівках з вірою, що Господь вислухає їхні прохання та зішле свої ласки на людей та подарує мир неньці-Україні.

Для osbm.info Оля Симко

Close Menu