В УГКЦ визначили пріоритетні напрямки розвитку молодіжного апостоляту на 2014 рік

В УГКЦ визначили пріоритетні напрямки розвитку молодіжного апостоляту на 2014 рік

Одним із пріоритетів Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви на 2014 рік є формування спільноти осіб, які працюють для молоді.
4 лютого 2014 року Комісія у справах молоді УГКЦ провела засідання Молодіжних комісій єпархій та екзархатів УГКЦ, із якого бере початок співпраця з монашими згромадженнями у розвитку молодіжного апостоляту. Його учасниками вперше були священики, відповідальні за роботу з молоддю у таких згромадженнях: Воплоченого Слова, салезіан святого Івана Боско, Отців Василіян, отців оріоністів.

«Тут зібрані апостоли віри», — наголосив о. Петро Рак, керівник Відділу комісій Патріаршої курії, який оприлюднив результати індивідуальної роботи з головами молодіжних комісій єпархій та екзархатів УГКЦ щодо викликів у праці з молоддю.

Під час засідання було визначено три головні проекти для молодіжного апостоляту УГКЦ на 2014 рік:
1. Підготовка Світового дня молоді, що запланований на 2016 р. у Кракові. До цієї події відбудеться низка заходів, серед яких – проща Хреста Світового дня молоді. Хрест перебуватиме у храмах Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков на всій території України.
2. Організація З’їзду молоді (11-13 липня 2014 р., Львів). Він включатиме духовну та музичну частини, цікаву інтеграційну складову для учасників та цінний подарунок для музикантів. З’їзд стане вагомою складовою творення Єдиного молодіжного простору.
3. Заходи, приурочені до канонізації блаженного Папи Івана Павла II.

Комісія у справах молоді УГКЦ запрошує до співпраці осіб, які бажають долучитися до розвитку Єдиного молодіжного простору через участь у реалізації проектів, ділення досвідом. Контактна інформація: 097 58 88 554, pkusm.ugcc@gmail.com

Учасників засідання гостинно прийняв о. Віталій Дем’янець, голова Комісії у справах молоді Івано-Франківської архиєпархії у Благодійному фонді «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ».

Марія Кохановська, Комісія у справах молоді УГКЦ

Close Menu