В Караганді молились за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького

В Караганді молились за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького

В рамках святкування 100-ліття з дня народження блаженного Олексія Зарицького, в м. Караганді (Казахстан) проходить візит Владики Йосифа (Міляна), Голови Пасторально-місійного відділу. З цієї нагоди, зібралися на реколекції усі священики та сестри Служебниці Непорочної Діви Марії, які перебувають на місіях в Казахстані. Реколеційні науки провадить ієромонах Полікарп Марцелюк, ЧСВВ.
1 листопада, у день блаженного Теодора Ромжі і блаженної пам’яті митрополита Андрея Шептицького Божественну Літургію у храмі Покрова Пресвятої Богородиці (Караганда), очолив Владика Йосиф.
У проповіді архієрей наголосив на важливості життя «великих постатей нашої Церкви» та заохотив до наслідування їхніх подвигів. Парох храму, митр. прот. Василь Говера, Делегат Конгрегації для Східних Церков для греко-католиків в Казахстані та Середній Азії, привітав усіх гостей і зачитав проповідь Митрополита Йосифа Сліпого, яку він виголосив в день похорону Митрополита Андрея.
Після Літургії відбувся Акафіст за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.
Після обіду усі спільно відвідали Спаськ, де колись був розташований концтабір в якому перебували також і багато українців, серед яких багато греко-католицьких священиків. Біля пам’ятника жертв репресованих українців Владика Йосиф відслужив панахиду.

Прес-служба УГКЦ в Казахстані

Close Menu