В Івано-Франківську відбудеться XI Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях»

В Івано-Франківську відбудеться XI Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях»

У парафіяльному храмі при василіянському монастирі Царя Христа в м. Івано-Франківську 8-12 січня 2020 року вчергове відбудеться Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року фестиваль коляди стане вже одинадцятим. 

«Фестиваль «Коляда на Майзлях» об’єднує не тільки колективи з різних регіонів нашої держави та й світу, але він має екуменічний характер», — розповідає організатор «Коляди» ігумен монастиря отців василіян, настоятель парафії Царя Христа Івано-Франківська о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. «Отже, цього року ми запросили парафіяльний хор Православної Церкви України з Івано-Франківська. Вже вдруге запрошуємо сусідів нашої парафії – християн віри євангельської, які представлять дуже цікавий дитячий колектив. Також заплановано виступ ансамблю «П’ятий океан» з однієї з протестантських спільнот», - наводить слова ігумена монастиря сайт РІСУ.

Як кажуть організатори, звичайно до участі у фестивалі долучаться представники римо-католицької церкви – з Мадрида. З бенедиктинського монастиря приїде дитячий хор. У програмі їх виступу — старовинний церковний латинський спів.

Особливо цікавим буде також виступ африканського хору святої Терези. Його учасники – студенти івано-франківських вишів, які є парафіянами римо-католицького костелу.

Хор «Флоралія» з Національного університету мистецтв румунського міста Ясси теж візьме участь у «Коляді на Майзлях», як представник Румунської Православної Церкви. «З цим хором ми будемо мати спільну Божественну Літургію під час фестивалю», — ділиться отець Хаймик.

Цьогоріч виступлять на «Коляді» відомі не лише в Україні, а й за її межами церковні колективи і виконавці.  Серед них – знаний вокальний секстет Man Sound.

Фестиваль «Коляда на Майзлях» триватиме з 8 до 12 січня в храмі Царя Христа отців Василіян в Івано-Франківську, за адресою вул. Незалежності, 181. 

Детальний розпорядок фестивалю можна переглянути і завантажити за цими посиланнями: у форматі .pdf або у форматі .jpg .

Джерело: osbm.in.ua 

Close Menu