В Едмонтоні пройшов Єпархіальний собор

В Едмонтоні пройшов Єпархіальний собор

25 квітня цього року в залі катедрального собору Святого Йосафата (УГКЦ), що в Едмонтонській єпархії (Канада, провінція Альберта) відбувся Єпархіальний собор на тему нової євангелізації.
У заході взяли участь представники-миряни від численних парафій разом із своїми парохами, а також монашество. Собор провадив Владика Давид (Мотюк), Єпарх Едмонтонський.
Учасникам було представлено Пастирський лист Блаженнішого Святослава до духовенства, монашества та мирян нашої УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та 25-й Єпархіальний пасторальний план.
«Відповідно до почутого на Соборі, новий спосіб євангелізації полягає також у тому, щоб взяти певне послання зі Святого Писання і поділитися ним з іншими. Йшлося про те, як відновити нині Боже Слово, як ми презентуємо Божу Церкву, відкриваємо Христа тощо. Господь кличе нас жити автентичним (святим) життям», — відзначають учасники заходу.
Традиційно учасники працювали у групах: відбулися дискусії стосовно того, як пізнати Бога, як Його любити, як Йому служити, як вивчати Біблію і т. п.
Відтак у храмі Святого Йосафата відбулася Божественна Літургія, котру очолив Владика Давид у співслужінні з багатьма священиками єпархії. Після неї відбулася роздача мира для парафій, а заключним етапом стала спільна трапеза.
Наприкінці зазначимо, що цього літа Альберту відвідає Блаженніший Святослав. Тож вірні матимуть можливість зустрітися з ним та взяти участь у всіх заходах з цього приводу.

Повідомив о. Микола Микосовський, ЧСВВ

Close Menu