Участь отців Василіян у 16-му Міжнародному семінарі-реколекціях в Меджуґорію

Участь отців Василіян у 16-му Міжнародному семінарі-реколекціях в Меджуґорію

З благословення Протоігумена о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ – 5-ро наших отців і 2-є братів василіян, взяли участь у 16-ому Міжнародному семінарі-реколекціях для священників, які проходили з 4-го по 9-е липня 2011 р. в Меджуґорію. Цього року якраз виповнися 30-тий ювілей явлінь і послань Пресвятої Богородиці на цьому святому місці.
Лекції семінару проводив о. Тончі Матуліч, котрий є професором моральної теології і соціальної науки Церкви на Католицькому теологічному факультеті Університету в Загребі. Тема семінару була: „Священик і таїнство Покаяння – сучасні проблеми”.
Лекції були поєднані з традиційною меджуґорською молитовною програмою: щоденна молитва святої Вервиці (3 таїнства), Св. Літургія, адорація св. Дарів, молитва на зцілення душі і тіла. Кожного четверга — молитва на вервиці на Горі Явлень, та кожної п’ятниці Хресна Дорога на горі Крижавець.
Також кожної середи і п’ятниці піст на хлібі і воді.
В семінарі взяло участь понад 300 священників, дияконів, семінаристів з різних країн світу. Більше як 60 священників з України, 40 семінаристів, 13 сестер монахинь, а також близько 80 вірних з греко і римо-католицьких парафій з України.

о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ

Close Menu