У Патріаршому домі у Львові розпочалося щорічне засідання Патріаршої комісії у справах духовенства

У Патріаршому домі у Львові розпочалося щорічне засідання Патріаршої комісії у справах духовенства

Середа, 2017-05-10    23:00:35 UTC+2    Новини

8 травня 2017 року на запрошення Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ у приміщенні Патріаршого дому у Львові розпочалося щорічне засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ. У ньому беруть участь владика Богдан (Данило), голова Патріаршої комісії у справах духовенства, і отці-ректори всіх семінарій з України, Північної Америки, Канади, Німеччини, Словаччини, Італії, Австрії та Польщі або їх представники.

Основними темами для обговорення під час засідання є огляд та уніфікація програми семінарійного предмету “Сповідництво та духовний супровід” і “Літургійне богослов’я” в семінаріях УГКЦ. Не менш важливою темою зустрічі є обговорення дослідження о. Тараса Шагали з Австрії, який здійснив пасторально-богословський аналіз стану та розвитку священства за останні 15 років на основі результатів соціологічно-емпіричного опитування серед священиків УГКЦ. Крім того, владика Богдан (Данило) представить напрацювання концепції розвитку Місійного інституту УГКЦ та інші проекти документів УГКЦ, які стосуються проводу духовних семінарій. На завершення зустрічі будуть представлені напрацювання Підкомісії у справах постійної священичої формації під проводом о. Андрія Онуферка.

У рамках роботи Комісії запланована зустріч з Митрополитом Львівським Ігорем (Возьняком) у митрополичих палатах та семінарійною спільнотою Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У цій зустрічі беруть участь також ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій у Львові-Брюховичах о. д-р Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, та віце-ректор Папської Української Колегії Святого Йосафата в Римі о. Теодосій Грень, ЧСВВ.

Інформація і світлина із сайту news.ugcc.ua

Close Menu