У Папському салезіянському університеті в Римі відзначили успіхи о. Валміра Угрина, ЧСВВ

У Папському салезіянському університеті в Римі відзначили успіхи о. Валміра Угрина, ЧСВВ

Субота, 2018-10-27    21:16:28 UTC+2    Новини

У четвер 11 жовтня 2018 року відбулася церемонія відкриття навчального року 2018—2019 у Папському салезіянському університеті (італійською – Pontificia Università Salesiana) в Римі. Головна будівля цього університету, якого провід належить Згромадженню Отців Салезіян Дона Боско (СДБ), розташована у північній, розбудованій у післявоєнний час частині Рима.

У цей день о 9:30 год. Головний ректор Згромадження Салезіян і Великий канцлер Папського салезіянського університету дон Анхель Фернандес Артіме (Ángel Fernández Artime) очолив Святу Месу у співслужінні з Ректором університету дон Мауро Мантовані (Mauro Mantovani) та священиками – професорами і студентами, з участю численних студентів, викладачів, представників дипломатичних корпусів, церковної і цивільної влади та військових.

Тема цьогорічної інавгурації: «Творити культуру на служіння молоді, Церкві та суспільству».

Офіційна академічна частина дня розпочалася об 11:00 год. у конференційній залі Павла VI при участі поважних гостей. Першим слово мав Ректор дон Маріо Мантовані, який після привітання і подяки присутнім, представив ситуацію попереднього навчального року в університеті.

Одним з найбільш важливих моментів у програмі дня була інавгураційна доповідь пані д-р Хіллігіє ван’т Ланд (Hilligje van’t Land), Генерального секретаря та Виконавчого директора Міжнародної Асоціації Університетів (ЮНЕСКО) на тему: «Молоді покоління та університети перед новими світовими викликами» – «Young Generations and Universities in front of the new world Challenges».

Після закінчення інавгураційної доповіді відбувся короткий концерт у виконанні шістьох студентів факультету освіти під керівництвом пані професор Клавдії Каневи (Claudia Caneva).

Відразу після концерту розпочалася церемонія нагородження студентів, які завершили своє навчання в університеті у 2018 році на відмінно, – за їхні видатні досягнення у навчанні та науковій праці. Серед нагороджених був і священик-василіянин, о. Валмір Угрин, ЧСВВ, з Бразилійської Провінції, який також отримав медаль і нагороду. Своїм успішним навчанням та блискучим захистом докторської дисертації о. Валмір відзначився між студентами, які входять, можна сказати, до наукового резерву університетів, на яких покладається надія як на майбутніх викладачів. Представив у цей день о. Валміра, який не мав змоги прибути з Бразилії, Головний радник Василіянського Чину о. Стефан Гавриїл Стареправо, ЧСВВ.

Після церемонії нагородження найкращих студентів Головний ректор Згромадження Отців Салезіян і Великий канцлер дон Анхель Фернандес Артіме зачитав офіційного листа, яким оголосив відкриття навчального року 2018—2019 в Папському салезіянському університеті.

Завершуючи програму дня та відкриття навчального року 2018—2019, Головний секретар університету дон Ярослав Рохов’як подякував усім присутнім та побажав успіхів і щасливого навчального року.

Приєднуючись до всіх гарних слів, які заслужено прозвучали на адресу о. Валміра, бажаємо йому і ми, співбрати по Чину, Божого благословення, успіхів та всіх благ.

Подав о. Стефан Стареправо, ЧСВВ

Більше фотографій з інавгурації можна переглянути на сайті Папського салезіянського університету

Close Menu