У монастирі на Ясній горі в Гошеві відзначать свято чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

У монастирі на Ясній горі в Гошеві відзначать свято чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

Вівторок, 2018-07-31    14:00:52 UTC+2    Анонси

У неділю 5 серпня 2018 року в Гошівському василіянському монастирі Преображення Господнього відбудеться урочисте богослуження з нагоди свята Гошівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці.

Архиєрейську Божественну Літургію об 11:00 год. цього дня очолить преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський УГКЦ.

Після Літургії відбудеться святковий концерт на честь Пресвятої Богородиці, яка прославилася в Гошівській чудотворній іконі. У концерті візьме участь струнний ансамбль «Quattro cordе» Івано Франківської обласної філармонії та квартет бандуристів «Ґердан» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Храм на Ясній горі в Гошеві славиться духовним спорідненням з Папською великою базилікою святої Марії (Santa Maria Maggiore) в Римі. Саме тому Апостольська Столиця надала монастирському храму в Гошеві у храмове свято цієї базиліки, 5 серпня, повний відпуст (прощення дочасних кар за гріхи, провина яких уже відпущена в Таїнстві Сповіді) при звичайних умовах: участь у святих Таїнствах Сповіді та Євхаристії; цілковите відвернення від гріха та звернення цілим серцем до Бога; молитви в наміренні Святішого Отця: «Отче наш»; «Богородице Діво», «Слава... і нині...».

На основі повідомлення з інтернет-сайту Гошівського василіянського монастиря
Світлина з архіву сайту osbm.info

Close Menu