У м. Яремче, Україна, відбувся формаційний курс для молодих ченців-священиків з питань біоетики

У м. Яремче, Україна, відбувся формаційний курс для молодих ченців-священиків з питань біоетики

Субота, 2018-05-12    10:07:51 UTC+2    Новини

У днях від 26 по 28 квітня 2018 року у відпочинково-реколекційному домі Отців Редемптористів ім. слуги Божого праведного митр. Андрея Шептицького, що у с. Ямна, яке входить у склад м. Яремче Івано-Франківської обл., Україна, відбувся формаційний курс з біоетики для молодих ченців-священиків. У курсі взяли участь священики, які отримали свячення протягом останніх 5-ти років, і один диякон: 6 ченців василіян і 6 ченців редемптористів. Такого роду курс відбувається вже вдруге.

Організувала цьогорічний курс Асоціація богопосвяченого життя УГКЦ і РКЦ в Україні. Проводив його о. Орест Демко – віце-ректор єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї святих Йоакима й Анни Стрийської єпархії.

Ця зустріч була нагодою нового знайомства і спілкування, як також можливістю відновити знання з біоетики, здобуті під час навчання в духовній семінарії, поглибити їх і довідатись чогось нового. Такі курси є необхідними і їх планують надалі проводити, оскільки вони збагачують священиків інтелектуально та виховують до відповідального і компетентного служіння людям.

За повідомленням о. Йосафата Поповича, ЧСВВ, для сайту osbm.in.ua

Close Menu