У Львові відбудеться І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств Католицької Церкви

У Львові відбудеться І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств Католицької Церкви

Середа, 2018-06-06    9:52:00 UTC+2    Анонси

З 8 до 10 червня 2018 року в Центрі імені митрополита Андрея Шептицького у Львові (вул. Козельницька, 4) пройде «Форум молодіжних лідерів та душпастирств». Мета заходу – зустріч священиків та лідерів молодіжних рухів Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви з усієї України та формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостоляті.

Участь у форумі візьмуть Отець і Глава УГКЦ блаженніший Святослав, єпископ-помічник Львівської архидієцезії РКЦ Едвард Кава та близько ста учасників з усієї України: дієцезіальні та єпархіальні душпастирі, представники молодіжних рухів Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні, серед яких рух «Світло – Життя», «Оазис», Домініканське душпастирство молоді, Францисканська молодь, Салезіанська молодь, Організація українських скаутів та ін. Загалом очікують на присутність майже сотні учасників.

Окрім того, у рамках Форуму відбудеться зустріч Глави УГКЦ блаженнішого Святослава з відповідальними за роботу з молоддю в єпархіях УГКЦ і РКЦ, а також «Ярмарка організацій та рухів», під час якої учасники взаємно знайомитимуться і матимуть нагоду презентувати свої спільноти.

Час проведення цього Форуму співпадає з проведенням ІІ Тижня виховання, який проходить цими днями у Римо-Католицькій Церкві в Україні.

Як повідомляє голова Комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк, програма заходу передбачає панельні дискусії «Якою є молодь, її потреби та очікування» та «Як Церква відповідає і може відповісти на потреби і очікування молоді».

«Це буде зустріч душпастирів, які працюють з молоддю по всій Україні в одній Церкві двох традицій», – зазначає Орест Гевак, секретар Комісії УГКЦ у справах молоді.

Учасники панельних дискусій: голова Комісії УГКЦ у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк, заступник голови Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ о. Міхал Воцял, відомий богослов, соціолог, тренер, громадський діяч Олександр Доброєр, головний редактор часопису CREDO о. Микола Мишовський, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, проректор Українського католицького університету Софія Опацька та донендавн головний редактор журналу «Патріархат» Анатолій Бабинський.

Захід відбуватиметься з ініціативи Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ та Комісії душпастирства молоді РКЦ в рамках підготовки до XV Синоду єпископів Католицької Церкви, тема якого «Молодь, віра та розпізнання покликання» і який пройде в Римі в жовтні 2018 року. Участь у Святій Літургії та молитві Тезе можуть взяти усі бажаючі (див. програму форуму).

Он-лайн трансляція відкриття Форуму та деяких інших його частин буде доступною, зокрема, на на сайті tvoemisto.tv та на його фейсбук-сторінці.

За інформацією Комісії УГКЦ у справах молоді із сайту news.ugcc.ua
та із сайту tvoemisto.tv
Довідковий матеріал із сторінок Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ
та Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ у фейсбуці

Close Menu