У Крехівському монастирі відбулися чернечі облечини

У Крехівському монастирі відбулися чернечі облечини

У суботу 17 липня 2021 р., в день пам’яті блаженного священномученика-василіянина Павла Ґойдича, єпископа Пряшівського, в монастирі св. Миколая в Крехові відбулися чернечі облечини. Одягнувши чернечий василіянський одяг, новіціят розпочинають Діонісій Денис Іваськів, Мартин Віталій Полінко, Лука Олег Андрішак, Павло Назарій Кобринович та Петро Ігор Яремчук.

Божественну Літургію, під час якої відбувся чин чернечих облечин, очолив протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, з ним співслужили провінційний вікарій о. Веніамин Чернега, ігумен Крехівського монастиря і вчитель новиків о. Володимир Маланюк, численні василіяни та єпархіальні священники.

У проповіді о. Володимир Маланюк розповів про етапи чернечого та священничого формування й служіння, наголосивши на трьох основних засадах: покликання бути людиною, християнином, ченцем. Після Літургії о. протоігумен з особливим словом подяки звернувся до батьків новиків. Від імені тих, хто отримав чернечу одежу, подяку Богові, рідним і чернечим провідникам склав новик Павло Кобринович.

На основі повідомлення із сайту osbm.in.ua
(автор: о. Віктор Квасній, ЧСВВ)
Світлини з цього ж сайту

Close Menu