У Гошівському монастирі відбудеться відпуст в рамках відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину

У Гошівському монастирі відбудеться відпуст в рамках відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину

Неділя, 2017-08-27    18:27:48 UTC+2    Анонси

У днях 9-10 вересня 2017 року в Гошівському монастирі на Ясній горі відбудеться урочисте відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата.

Головною подією цих ювілейних святкувань буде Божественна Літургія, яку очолить Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук. У ній візьмуть участь Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті та єпископи — учасники Синоду УГКЦ.

Програма святкувань

Субота, 9 вересня

18:00 –Божественна Літургія
19:00 – Хресна Дорога
22:00 – Велика Вечірня
23:00 – Адорація Найсвятіших Тайн
23:30 – Молебень до св. Василія Великого.
Благословення мощами святого Василія Великого і священомученика Йосафата Кунцевича.

Неділя, 10 вересня

10:30 – зустріч Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, Апостольського Нунція в Україні архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті та єпископів Синоду УГКЦ
11:00 – Святкова Архиєрейська Божественна Літургія у супроводі Національного заслуженего академічного народного хору України імені Григорія Верьовки

Після Святої Літургії відбудеться концерт духовної музики за участю Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Григорія Верьовки та монашого хору «Deisis» Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа В. Рутського (Львів-Брюховичі).

За інформацією із сайту osbm-hoshiv.in.ua

Close Menu