У День Державного Прапора України молодь Надвірнянщини провела велопрощу до Погоні

У День Державного Прапора України молодь Надвірнянщини провела велопрощу до Погоні

Погоня, ЧСВВ23 серпня у День Державного Прапора України відбулася III молодіжна велопроща до чудотворної Погінської ікони Божої Матері під гаслом: “Погінська Мати Божа, поможи нам”.
Вже третій рік поспіль велопрощу організував о. Василь Нагорняк, якому допомагали диякони Любомир Мандзюк і Степан Твердохліб, а також с. Вероніка Городенко. В прощі взяли участь 48 осіб різних молодіжних християнських організацій Надвірнянського району, зокрема молоді люди з Лісної Тарновиці, Переросля, Фитькова, Цуцилова та Лоєви. Присвятили захід Дню Незалежності України, а також 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля.
Подорож розпочалася спільною молитвою, після якої всі учасники отримали благословення, а відтак вирушили до чудотворної ікони. “Бажаю всім присутнім, щоб ця проща принесла Вам радість, а також лік для Ваших душ. Жертвуйте цю духовну справу за мир і спокій в Україні” – звернувся о. Василь Нагорняк до прочан.
Вже у відпустовому місці після Божественної Літургії до молоді звернувся о. Никодим, настоятель монастиря у Погоні. Ієромонах розказав історію про Чудотворну ікону та про те як Богородиця діє у різних обставинах людського життя. Опісля молоді люди приступили до вшанування ікони.
На завершення всі прочани повернулися до своїх домівок з позитивним та прекрасним настроєм.
Організатори велопрощі висловлюють слова найщирішої подяки всім її учасникам та сподіваються на їхню подальшу участь у подібних заходах.

д. Любомир Мандзюк
Джерело: http://kolomyya.org

Close Menu