У Червонограді на «Канікулах з Богом» діти мандрували соціальною мережею «Вконтакті» та вибирали між добром та злом

У Червонограді на «Канікулах з Богом» діти мандрували соціальною мережею «Вконтакті» та вибирали між добром та злом

Цього року, вже традиційно, при василіянському монастирі Святого Юрія в Червонограді відбувся літній тижневий табір «Веселі канікули з Богом» для дітей віком від 8 до 14 років. Його організатором виступила спільнота «Марійська дружина», яка провадить свою діяльність при цій парафії. Духовним провідником «Канікул...» був о. Севастіян Бондаренко, ЧСВВ. Табір тривав з 15 по 21 липня.
ВК-2013 пройшли не зовсім звично, не так, як і щоліта, про що найперше свідчить тема табору – «Світло і темрява: вибір твого акаунта». Впродовж тижня діти, яких було понад 180, не просто брали участь в молитві, катехизаціях, гуртках, іграх, забавах. В центрі уваги був головний герой – Максим, який мав зробити свій вибір між добром (група «Христова церква») і злом (група «Сучасне життя без Бога»). Життя Максима було інтегроване в соціальну мережу «ВКонтакті», тому дітям було цікавіше та простіше сприймати матеріал. Кожного дня вони спостерігали за тим, що відбувається з хлопцем, переживали і намагалися допомогти йому. На катехизаціях аніматори обговорювали з своїми групами все те, що побачили і на наступний день давали поради герою, як йому вчинити.
В п’ятницю весь табір поїхав у Крехів, де під час великої гри діти покутували десять гріхів Максима. Наприкінці їм було потрібно знайти метод побороти диявола. Перемогла група, яка віднайшла Ісуса в церкві. Він визволив хлопця з полону темних сил.
В суботу табір спостерігав за каяттям головного героя і поверненням до групи світла. Всі діти спільно з аніматорами посповідалися, подавши Максимові приклад до навернення. Після цього відбулася Свята Літургія, де всі приступили до Святого Причастя.
В неділю після урочистої Служби Божої, на яку всі учасники табору прийшли зі своїм батьками й аніматорами, відбувся ярмарок, на якому всі охочі могли забрати свої вироби з гуртків. Після ярмарку пройшов завершальний концерт, де кожна група дякувала Богові, духовному провіднику, аніматорам та батькам за щасливо проведені «Канікули...». Наприкінці всі отримали солодкий подарунок і благословення від отця.

Повідомив: Михайло Карпишин

Close Menu