У Брюховичах, Україна, відбувся курс для директорів католицьких шкіл «Лідерство і педагогіка партнерства»

У Брюховичах, Україна, відбувся курс для директорів католицьких шкіл «Лідерство і педагогіка партнерства»

Субота, 2018-02-17    11:40:36 UTC+1    Новини

У п’ятницю-неділю 9-11 лютого 2018 року в Реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» Львівської архиєпархії УГКЦ (Львів-Брюховичі, вул. Широка, 4) проходив курс для директорів католицьких шкіл під назвою «Лідерство і педагогіка партнерства». Курс організували Освітньо-методичний центр та Комісія у справах освіти й виховання при сприянні Курії Львівської архиєпархії.

Розпочав заняття першого модулю преосвященний владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, який спільно з учасниками курсу помолився Шостий час, а після цього дав духовну настанову директорам шкіл, подякував їм за плідне служіння та побажав подальшого духовного розвитку і успіхів у їхній відповідальній праці.

Під час курсу відбувалися лекційні заняття, практичні семінари, тренінги та самостійна робота, а темами цього разу були: сучасна освітня політика (п. Ольга Банах), місія Церкви в освіті (п. Ірина Масименко), будування стосунків та етика турботи і довіри (п. Юлія Самойлова і о. Володимир Демчук). В ході курсу відбулося представлення різноманітних пропозицій для того, щоб покращити ефективність шкіл, їх творчий і практичний вклад у виховання дітей.

Не менш цікавим був другий модуль, в якому розглядалося бачення освіти майбутнього та стратегічне планування діяльності освітніх закладів.

Взяли участь у цьому навчальному курсі 21 учасник, серед яких – директор школи «Свята Софія» у Львові о. Йоан Лубів, ЧСВВ.

«Ця подія допомогла нам почути щось нове, а також була нагодою обмінятися досвідом, що є дуже важливим для подальшого зросту та служіння у шкільництві», – поділився о. Йоан своїми враженнями від курсу із прес-службою сайту osbm.in.ua.

За інформацією із сайтів osbm.in.ua та ugcc.lviv.ua
Світлина із сайту ugcc.lviv.ua

Close Menu