Тисячі червоноградців йшли Хресною Дорогою

Тисячі червоноградців йшли Хресною Дорогою

У недiлю, 1 квiтня в Червоноградi вiдбулась Хресна хода — величний молитовний хiд духовенства i вiрян вулицями мiста.
Це вже стало традицiйним у час Великого посту ще раз нагадувати людям про безцiнну жертву Сина Божого заради спасiння кожного з нас. Iнiцiаторами ходи виступили монахи-василiяни та iгумен монастиря о. Iгнатiй Москалюк, ЧСВВ.
Близько 15.00 год. молитовна процесiя вирушила вiд церкви Святого Юрiя та пройшла вже звичним маршрутом: вулицями Хмельницького, Стуса, Шептицького, Бандери, Iвасюка, Перемоги, Клюсiвськiй.
На першiй iз стацiй майже 80-кiлограмовий дерев`яний хрест з прикрiпленим терновим вiнцем на свої плечi взяли священослужителi, а вiдразу на другiй — очiльники мiської влади — мiський голова Iгор Чудiйович зi своїми заступниками. Далi — шахтарi, вчителi, студенти, учнi, лiкарi, молодi батьки, матерi.
Пройшовши близько восьми кiлометрiв, несучи нелегкий хрест, роздумуючи над 14 стацiями, кожен з присутнiх змiг ще раз по-особливому пережити терпiння Христа.
Жити з Богом у серцi — значить пам`ятати, що на Голгофському хрестi Iсус страждав за кожного з нас. I любити ближнього як самого себе, шанувати батька-матiр, плекати дiтей у християнських чеснотах. I кожним днем скороминущого земного життя утверджувати вiру, добро i любов. На кожнiй iз стацiй Хресної дороги закликали до цього всечеснi отцi повчальним словом, прикладом iз життя, рядками iз Святого Письма.
Вiриться, кожен вийшов iз неї з чистими помислами, з бажанням творити милосердя.

http://www.chervonograd-city.gov.ua

Close Menu