Цьогорічна молодіжна проща до Гошівського василіянського монастиря відбудеться 23-26 серпня

Цьогорічна молодіжна проща до Гошівського василіянського монастиря відбудеться 23-26 серпня

Четвер, 2018-08-02    15:31:34 UTC+2    Анонси

У четвер — неділю 23-26 серпня 2018 року відбудеться щорічна, вже ХХ за чергою, молодіжна проща до Гошівського василіянського монастиря Преображення Господнього. Тема цьогорічної прощі «З Біблією крізь життя: молодь, віра, розпізнання покликання» поєднує теми двох важливих подій: Року Божого слова, який тепер відзначається в Україні, та XV Генеральної асамблеї Синоду єпископів Католицької Церкви, яка проходитиме в Римі від 3 до 28 жовтня.

Паломництво вирушить до Гошева відразу із трьох міст, в яких є василіянські монастирі. З Івано-Франківського монастиря Царя Христа (вул. Незалежності, 181) та з парафіяльного храму св. ап. Андрія у Львові (вул. Соборна, 3А) молодь вирушить в дорогу у четвер 23 серпня о 9:00 год. А своє паломницво до Гошева від Дрогобицького монастиря святих апостолів Петра і Павла прочани розпочнуть у п’ятницю 24 серпня о 8:00 год.

Прибуття учасників прощі до Гошева передбачається на суботу 25 серпня. Після прибуття груп розпочнеться їх реєстрація, а згодом – молитва та нічні чування, які відбудуться за участю молодіжних спільнот, що діють у парафіях при монастирських церквах василіянської Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

Завершиться проща в неділю 26 серпня урочистою Божественною Літургією об 11:00 год.

Джерело: osbm.in.ua

Close Menu