Свято Богоявління в Івано-Франківську

Свято Богоявління в Івано-Франківську

На запрошення о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ, ігумена василіянського монастиря в Івано-Франківську, Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, прибув разом із провінційним консультором о. Макарієм Флячком, ЧСВВ, та провінційним економом о. Макарієм Солюком, ЧСВВ, щоб разом із місцевою спільнотою розділити радість Йорданських свят.

18 січня в Навечір'я Богоявління, о 16 год., о. Протоігумен відслужив Велике Повечір’я з Литією після чого звернувся до усіх присутніх із словами радості й підтримки.

Повечерявши, о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, відправився до василіянського монастиря у с. Погоня де о 22 год. відслужив Утреню й Божественну Літургію. Місцевий настоятель о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, привітав о. Протоігумена із Йорданськими святами й побажав йому багато радості й сили нести непростий для нього уряд.

Наступного дня, 19 січня, в день Богоявління Господнього, о. Пантелеймон очолив Божественну Літургію у храмі Царя Христа монастиря отців василіян в Івано – Франківську. По Святій Літургії Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, та місцевий ігумен о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, процесійно вийшли на подвір’я храму щоб освятити воду й благословити вірних які прибули на свято.

Слід зазначити, що в храмі Царя Христа монастиря отців василіян в м. Івано-Франківськ щорічно проходить різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» який триває до 19 січня. У фестивалі брало участь велика кількість камерних хорів та ансамблів. Урочисте закінчення фестивалю розпочалось в 16 год. Серед присутніх був також Митрополит Володимир Війтишин, Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, ігумен монастиря о. Йосафат Фітель, ЧСВВ та о. Володимир Палчинський, ЧСВВ.

На завершення ігумен о. Йосафат Фітель висловив подяку Митрополиту Володимиру Війтишину та Протоігумену о. Пантелеймону Саламасі, ЧСВВ за участь у святі.

Джерело: http://osbm.in.ua

Close Menu