Святкування підчас канонічної візитації у Свято-Володимирівській обителі м. Херсону

Святкування підчас канонічної візитації у Свято-Володимирівській обителі м. Херсону

Нещодавно (28-го липня) у м. Херсоні при Свято-Володимирівській обителі отців Василіян відбулося святкування на честь рівноапостольного князя Володимира Великого.
На цьому дійстві було чимало відомих та поважних гостей із духовенства Одесько-Кримського Екзархату під проводом владики Кир Василя Івасюка, екзарха Одесько-Кримського та Високопреподобних отців і братів із Василіянського Чину святого Йосафата під керівництвом отця Василя Ковбича, протоархимандрита Василіянського Чину святого Йосафата і отця Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ, протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.
Святкування на честь покровителя Херсонської обителі св. Володимира Великого як повсякчас відбулося на найкращому рівні. Чисельна кількість священнослужителів із місцевого деканату та священиків із різних релігійних конфесій м. Херсону тільки збагатила це дійство. Цьогорічне святкування у Василіянській обителі відрізнялося від попередніх святкувань тим, що було пов’язане із канонічною візитацією отця Протоархимандрита Василя Ковбича ЧСВВ, який прибув із Риму.
Впродовж 18-ти літ на теренах Таврійського краю душпастирюють отці Василіяни із Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Close Menu