Святкування храмового празника святого Володимира Великого у Херсонському монастирі Отців Василіян

Святкування храмового празника святого Володимира Великого у Херсонському монастирі Отців Василіян

Вівторок, 2017-08-01    23:21:58 UTC+2    Новини

У неділю 30 липня 2017 року Божого відбулися святкування храмового празника у монастирі святого Володимира Великого в Херсоні.

Урочисту Божественну Літургію очолив Преосвященний владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський. З ним співслужили Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ігумен монастиря святого Володимира Великого (м. Херсон) о. Іван Логай, намісник монастиря святого Онуфрія (м. Львів) о. Йоаким Ошуст та інші ієромонахи Чину Святого Василія Великого, які прибули на святкування з різних куточків України.

Своїм співом святкування в монастирському храмі прикрасив хор церкви василіянського монастиря в с. Погоня, Івано-Франківської області, який прибув у Херсон разом із настоятелем цього монастиря о. Никодимом Гуралюком. Воістину варто пригадати слова посланців, які прийшли до князя Володимира з Константинополя і, описуючи красу візантійської літургії, свідчили: «…не знаємо, чи ми були на небі, чи на землі…».

У своєму слові до вірних, які зібрались на урочисту Службу Божу, владика Михаїл привітав спільноту отців-василіян з ювілеєм 400-річчя Василіянського Чину. Після завершення Служби Божої відбулось відновлення хресних обітів та водосвяття.

Зазначимо, що найближчими днями у Херсонському монастирі Отців Василіян перебуватимуть мощі мученика Володимира Прийми, які будуть привезені з с. Страдч.

Повідомив Олександр Кобець
Інформація і світлини із сайту osbm.in.ua

Close Menu