Спільноти богопосвяченого життя молилися у храмі Святого Онуфрія (Відео, фото)

Спільноти богопосвяченого життя молилися у храмі Святого Онуфрія (Відео, фото)

3В надвечір’я свята Стрітення Господнього в монастирському храмі св. Онуфрія Отців Василіян у Львові владика Михаїл Бубній, ЧНІ спільно з владикою Леоном (РКЦ) відслужили Велику Вечірню з Литією у співслужінні з Протоігуменом о. Пантелеймоном Саламахою, ЧСВВ та чисельному зборі богопосвячених спільнот, чернечих Чинів та Згромаджень, під спів семінарійного хору братів студентів з василіянської семінарії, що в Брюховичах.
Владика Михаїл, звертаючись до присутніх, зазначив, що це велике свято Стрітення Господнього в Католицькій Церкві особливо присвячене для богопосвячених осіб, для тих, які віддали своє життя цілковито на служіння Богові і ближнім. Також, владика наголосив, що особи духовні, духовенство, монашество і вірні сьогодні в цьому храмі, храмі святого Онуфрія, тримаємо цей молитовний фронт, бо так потрібна ласка Божа для керівників нашої держави, для наших воїнів, щоби вистояти у цій страшній боротьбі, так потрібна ласка Божа для тих, хто втратив своїх рідних, які оплакують їхню смерть, так потрібна ласка Божа для тих які втратили свої домівки, сьогодні скитаються по різних місцях нашої України.
На завершення владика закликав усіх богопосвячених осіб, щоб вони горіли любовю до Бога і до своїх ближніх.
Преосвященний владика Михаїл запросив усіх присутніх взяти участь в урочистій Божественній Літургії, яка буде відслужена на саме свято Стрітення Господнього в храмі св. Онуфрія.
Після завершення Великої Вечірні з Литією о. Андрій Зелінський, єзуїт, виголосив конференцію на тему: «Свідки надії. Виклики та запрошення чернецтву в контексті сьогоднішньої суспільно-політичної кризи».
Завершилися моління духовним гимном «Боже Великий, Єдиний».

Джерело: http://osbm.lviv.ua
Фото, відео: д. Іпатій Ващишин, ЧСВВ, бр. Роберт Ленів, ЧСВВ

Close Menu