Спільнота монастиря святого Йосифа у Брюховичах взяла участь у храмовому святі в парафії Різдва Пресвятої Богородиці

Спільнота монастиря святого Йосифа у Брюховичах взяла участь у храмовому святі в парафії Різдва Пресвятої Богородиці

П’ятниця, 2017-09-29    10:12:37 UTC+2    Новини

У середу 20 вересня 2017 року монаша спільнота Брюховицького василіянського монастиря святого Йосифа відвідала греко-католицький парафіяльний храм Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Брюховичах, на запрошення пароха о. Петра Салагуба, і взяла участь у Великій Вечірні з Литією з нагоди храмового празника.

Богослуження очолив ректор Василіянського інституту філософсько- богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського й ігумен монастиря святого Йосифа о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, у співслужінні з дияконом Франциском Гурняком, ЧСВВ. Співав чоловічий монаший хор «Deisis» студентів Василіянського інституту. У богослуженні взяли також участь сестри та новички з новіціату сестер Чину Святого Василія Великого у Брюховичах та численні вірні. Під час вечірні бажаючі мали нагоду приступити до святої Тайни покаяння.

Після закінчення Литії о. Пантелеймон мав слово до учасників спільної молитви, в якому зазначив, що це богослуження з нагоди храмового празника, яке об’єднало чернечі та парафіяльну спільноти в цей вечір, «є символом духовної єдності у любові до Пресвятої Богородиці». Ректор Василіянського інституту привітав зі святом пароха храму о. Петра Салагуба, сотрудника о. Романа Соколенка та парафіян і побажав їм духовного зростання й опіки Пресвятої Богородиці.

У свою чергу, парох о. Петро подякував монахам і монахиням за спільну молитву та спів, відзначивши спільну співпрацю у парафіяльному житті задля того, щоб привести довірену йому паству до Царства Небесного. Не забракло слів привітання зі святом і тим, які не змогли прийти в цей день до храму на богослуження через стан здоров’я. Крім того, о. Петро поставив усім за приклад одну літню вже жінку, бабусю, яка прожила більш ніж 90 років і старається кожної неділі і свята приходити на богослуження. Опісля парох храму побажав кожному Божого проводу в духовному житті. На завершення відбулося мирування, яке студентський хор супроводжував піснями на честь Пресвятої Богородиці.

У сам день храмового свята, четвер 21 вересня, спільноту монастиря святого Йосифа представив ігумен і ректор о. Пантелеймон Трофімов, який, на запрошення пароха о. Петра, взяв участь в урочистій Божественній Літургії разом з іншими священиками, серед яких були й василіяни о. Матей Гаврилів з монастиря святого Онуфрія у Львові, котрий виголосив проповідь, та о. Йосафат Хаймик, ігумен монастиря в Івано-Франківську.

На основі інформації із сайту vifbs.in.ua
Світлини з цього ж сайту

Close Menu