Школа духовного проводу «Єлеазар» оголошує набір на 2021—2022 навчальний рік

Школа духовного проводу «Єлеазар» оголошує набір на 2021—2022 навчальний рік

Школа духовного проводу «Єлеазар», яка діє при Василіянському інституті філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського у Львові-Брюховичах, Україна, оголошує набір слухачів на 2021—2022 навчальний рік.

Школа духовного проводу – це річна сертифікована програма з модульною системою навчання. Передбачено 2 семестри, 6 модулів (модуль – 1 раз в місяць, 5 днів в тиждень, без вихідних) та реколекції. У програмі є теоретичні лекції, але велика увага приділятиметься тренінгам. Викладачі – високоосвічені фахівці з духовності, психології, педагогіки як з України так і з-поза її меж. На завершення, всі хто старанно братиме участь у всіх модулях, без винятку, отримає сертифікат.

Запрошуються всі бажаючі християни-католики: ченці, черниці, єпархіальні священники та миряни, не молодші, ніж віком 29 років, які мають намір допомагати людям духовним супроводом.

Навчання відбуватиметься у Брюховичах (Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського, вул. Широка, 6).

Більше про школу духовного проводу «Єлеазар» можна дізнатися на сайті www.eleazar.school.

За інформацією пресслужби ШДП «Єлеазар»

Close Menu