“Різдво родини Куп’єлло” – п’ята, ювілейна вистава, монашого театру «В каптурах…»

“Різдво родини Куп’єлло” – п’ята, ювілейна вистава, монашого театру «В каптурах…»

Людина живе у своєму закритому світі, з особливою світобудовою та ієрархією цінностей. Чоловік, дружина, діти, квартира, кіт, робота, супермаркет, друзі… є фрагментами мозаїки життя. Це форма сакралізованої профанності, яка створює відчуття безпеки і захищеності. Сакральність, яка штовхає в обійми відчаю і порожнечі.
Людина творець світу та вбивця Бога. Створила пекло на землі, в своїй сім’ї, в своєму серці… Бог загубився в побутовій метушні.
Воплочення, життя, смерть Ісуса Христа… не є безглуздою подією попри всю свою нераціональність. Це швидше таємниця, яка штовхає до внутрішнього неспокою і руйнації фантомного реальності. Подія, що змінила історію. Але чи змінила вона людину?
“Різдво родини Куп’єлло” — п’ята, ювілейна вистава, монашого театру «В каптурах…». Прості, але глибокі роздуми автора Едуардо де Філіппо над життям однієї італійської сім’ї на передодні Різдва. Життя – не театр, без антрактів і репетицій, але радість і трагізм переповнюють його щодня. Режисер Дмитро Бартков, разом з акторами-монахами, експериментують та роздумують над життям героїв, життям сім’ї, шукають у втраченій сучасності сліди Бога. Що знайдуть вони? Куди приведе їх ненаситне прагнення правди? Народження Бога історія чи сучасність?
Запрошуємо Вас зануритись з нами у світ людського існування, у пошук відповідей на фундаментальні питання людського життя, відвідавши виставу “Різдво родини Куп’єлло”.
Прем’єра вистави відбудеться 8 січня в семінарії Отців Василіян в Брюховичах, також бажаючі матимуть можливість переглянути виставу у різних містах України як на Заході так і на Сході.

This Post Has 3 Comments

  1. Дуже гарний театр!!! Нехай вам Бог завжди допомагає.

    1. Дякуємо)))

  2. Був на виставі в Житомирі — емоцій ДУЖЕ багато. Сходив би ще раз на цю виставу!

Comments are closed.

Close Menu