Різдвяне привітання Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата

Різдвяне привітання Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата

Протоархимандрит о. Генезій, ЧСВВХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
Сьогодні народився наш Спаситель — Христос Господь!
Ось причина радості Церкви, ось причина нашого тріумфу!

Сердечно вітаю усіх з нагоди Різдва Христового та бажаю радості, здоров’я і миру, особливо в цьому часі, коли насильство, ненависть, війни та всілякого роду тероризм стають бичем для України та багатьох народів.
Це сьогоднішнє лихо, яке змушує мільйони людей поневірятись та втікати з власних домівок, щоб шукати безпечніший притулок далеко від своїх рідних земель, спричиняє смерть у прогресивному вимірі та, щораз то більше деградує співжиття світової спільноти і гідність людської особи. Але, не зважаючи на затяжну похмурість і невигоду, які охоплюють усе людство, до нас знову приходить величне Різдво Христове і наставляє серця вірних на дорогу непохитної надії, бо Божа любов і милосердя є сильнішими та більшими від найбільшого гріха, злоби і злощасного терору.
Різдво Христове є Світлом для світу і тому, коли в різдвяну ніч будемо запалювати свічки і засвічувати світло біля ікон Різдва чи наших різдвяних Вертепів, молімось, щоб Світло Христа завжди було з нами, а через нас передавалось усім народам і єднало їх в одну спільноту – родину Христа рожденного. Різдво без Світла, без Христа, не є правдивим Різдвом, не є святом! Тому нехай Світло Христа сповнює ваші душі і серця. Нехай у ньому має місце безмірне прощення, любов та не знаходить місця ворожнеча, темрява, смуток але тільки яскраве Світло Христа Господа!
Сьогодні ми разом з ангелами запрошені величати народження Христа словами: «Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання». Звеличаймо Бога дзвінкою колядою, бо прийшло спасіння! Світло засяяло, щоб просвічувати людству шлях, щоб заблуканих і знедолених провадити до миру і братерства – до безпечної домівки милосердного Отця Небесного. Бог стає серед нас як людина, щоб своїм приниженням піднести нас до гідності дітей Божих. Радіймо і веселімось, бо Слово стало Тілом і оселилося між нами, щоб бути з нами повіки!

Христос раждається! Славімо Його!
о. Ґенезій Віомар, ЧСВВ
Протоархимандрит

Close Menu