При парафії Царя Христа відбулися «Веселі канікули з Богом»

При парафії Царя Христа відбулися «Веселі канікули з Богом»

Івано-Франківськ, ЧСВВУ неділю 27 липня закінчились християнські табори під назвою «Веселі канікули з Богом», які проводились у м. Івано-Франківську при церкві Царя Христа монастиря отців-василіян. Цього року було проведено аж 2 табори: з 14 по 20 липня і з 21 по 27, в яких взяли участь понад 200 дітей з нашого міста, області, а також з Донецької, Луганської, Закарпатської областей, з Болгарії та Ірландії. Табори проводила спільнота аніматорів парафії Царя Христа спільно з братами-василіянами і місцевими братами-семінаристами. Духовним провідником був о. Миколай Козелківський, ЧСВВ із м. Кам’янець-Подільський.

День починався з короткої розминки і молитви. Діти щоднини брали участь у Св. Літургії, де мали теж можливість приступити до св. Тайн Покаяння та Євхаристії. Щодня мали коротку катехизацію, а потім − веселі ігри, забавки, гуртки, банси, естафети і поїздку до с. Крилос, де проводилась так звана «Велика гра».

Програмою табору була тема «Потяг життя», в котрій йшлося про те, що таке церква, яке місце у ній людини, яка кінцева станція потягу під назвою Церква; хто такий священик, як його можна порівняти із Wi-Fi-router, що таке св. Письмо, для чого нам Бог написав цього листа. Яка користь від навушників, кого і як ми можемо почути, коли ними не користуємося; яка користь від комп’ютерних ігор, а яка від таборів, що рухає нашим життям, якою є молитва, яким чином наше спілкування з Богом руйнує стіни і будує мости тощо.

В цих таборах діти вчилися дружити, спілкуватися, підтримувати, вболівати, співчувати, радіти і сміятися, а також просити пробачення й вибачати. А найважливіше, що вони тут зрозуміли, − це те, що ми є одне серце та одна душа.

Наталя Бaсараб
Голова християнського табору та аніматорів
Джерело: http://if.osbm.info

Close Menu