Проща монашества Української Греко-Католицької Церкви

Проща монашества Української Греко-Католицької Церкви

24-25 вересня 2011 року відбудеться загальна проща монашества УГКЦ до чудотворної ікони Матері Божої у василіянському монастирі Преображення Господнього на Ясній Горі та до монастиря Згромадження Сестер Пресвятої Родини у с. Гошеві з нагоди 100-літнього ювілею Згромадження (с. Гошів, Долинського р-ну., Івано-Франківської обл.).

Орієнтовна програма прощі монашества УГКЦ до Гошева 24-25 вересня 2011

Піша проща зі с. Сваричів, Рожнятівського р-ну до Гошева (32 км.) з нагоди перепоховання останків с. Терези Теклі Юзефів, засновниці Згромадження Сестер Пресвятої Родини. До прощі можуть долучитися всі бажаючі.
7.00 — Божественна Літургія у с. Сваричів (село розміщене 5 км від траси Івано-Франківськ – Долина, повертати у напрямку на Рожнятів).
8.30 — Початок пішої прощі від храму с. Сваричів.
14.00 — Обідня перерва у м. Долина біля храму.
15.00 — Продовження пішої прощі з м. Долина до Гошева (бажаючі можуть долучитися до прощі в м. Долина, відстань від Долини до Гошева 11 км.).
16.00 — Для тих, що не братимуть участь у пішій прощі, духовний концерт з євангельськими роздумами за участю отця Анатолія Вітольда Левицького.
18.00 — Ахиєрейська Божественна Літургія в монастирі Сестер Пресвятої Родини у с. Гошів (очолюватиме Літургію Владика Володимир Війтишин, єпископ-ординарій Івано-Франківської єпархії).
19.00 — Парастас за всіх померлих богопосвячених осіб УГКЦ і перепоховання останків с. Терези Теклі Юзефів у крипті монастиря.
21.00 — Урочиста Академія, присвячена 100-річчю заснування Згромадження Сестер Пресвятої Родини (у приміщенні монастиря Сестер Пресвятої Родини).
23.00 — Піший хід від монастиря Сестер Пресвятої Родини до монастиря Отців Василіян на Ясній горі (приблизно 3 км.):
— Хресна дорога;
— Вечірня;
— Молебень до Богородиці;
— Духовна наука.
2.00 — Піший хід з гори Отців Василіян до монастиря Сестер Пресвятої Родини. Перекуска.
4.00 — Наука Владики Венедикта Алексійчука, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії. Розважання.
5.00 — Праця в групах.
6.30 — Утреня і Часи.
9.00 — Архиєрейська Божественна Літургія (очолюватиме Владика Венедикт Алексійчук). Святкова трапеза.

Close Menu