Проголошений в Україні Рік Божого слова є нагодою для поглиблення духовного життя та єдності з Богом

Проголошений в Україні Рік Божого слова є нагодою для поглиблення духовного життя та єдності з Богом

Субота, 2018-03-31    10:31:14 UTC+2    Новини

2018 рік проголошений в Україні Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) Роком Біблії. У відповідь на ініціативу ВРЦіРО, Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, який відбувся 13-14 лютого 2018 року у Брюховичах, постановив:

А. Підтримати пропозицію Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій про оголошення 2018 року Роком Божого слова в Україні.

Б. Створити Організаційний комітет із відзначення Року Божого слова в Україні.

В. Взяти за основу і затвердити з внесеними поправками та пропозиціями План відзначення Року Божого слова в Україні.

Для кожного християнина Рік Божого слова – це добра нагода відкрити глибини власної віри, глибше пізнати Боже слово та жити згідно з Ним.

Мета, яку ставить наша Церква у цей Рік Божого слова, – запропонувати усім вірним при допомозі читання Святого Письма та роздумування над ним зустрітися з Господом та навчитися з Ним спілкуватися.

Здійснити задумане можливо за допомогою різних засобів, які сприяють поглибленню досвіду духовного життя, а саме:

  • молитовне читання Святого Письма;
  • біблійні конференції та формаційні семінари для провідників спільнот молитовного читання Святого Письма;
  • читання та роздумування над біблійною літературою та коментарями;
  • організація та проведення різних заходів, присвячених молитві та дослідженню Святого Письма.

Патріарша катехитична комісія УГКЦ закликає всіх вірних до спілкування з Господом в особистій молитві та до участі у заходах, організованих Церквою в контексті проведення Року Божого слова.

На основі повідомлення із сайту pcc.ugcc.org.ua

Довідка: Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) утворена у грудні 1996 року як міжконфесійна інституція. Її метою є об'єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України і координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами, а також участь у розробці проектів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин та здійснення комплексних заходів доброчинного характеру.

Рада Церков функціонує на засадах рівності та рівноправ’я, поваги до внутрішніх настанов і традицій усіх діючих в рамках Конституцій України релігійних організацій та є незалежною від органів державної влади України, політичних партій, інших громадських формувань та їх керівних органів.

На даний час до складу ВРЦіРО входять 17 церков і релігійних організацій та 1 міжцерковна організація (Українське Біблійне Товариство). Представниками від Католицьких Церков в Україні є глава Конференції римсько-католицьких єпископів України архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький та глава УГКЦ верховний архиєпископ Києво-Галицький Cвятослав Шевчук.

Див. також інформацію на сайті ВРЦіРО та положення про ВРЦіРО

Close Menu