Пряма трансляція з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві

Пряма трансляція з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві

18 серпня, у неділю, Перший національний талеканал вестиме пряму трансляцію з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.
Усі телемовники, які би хотіли продемонструвати в ефірі історичну подію Чину освячення Патріаршого собору, мають нагоду вільно взяти сигнал зі супутника.
«Ми запрошуємо усі телеканали і кабельні мережі долучитися до показу Чину освячення Патріаршого собору. Певні, що всі наші віряни, а також люди доброї волі, які не матимуть можливості прибути цієї неділі у Київ до собору, будуть щиро вдячні телемовникам за нагоду побачити цю незабутню подію у прямому ефірі», — розповів керівник Департаменту інформації УГКЦ протоієрей Ігор Яців.

Час трансляції:
8:55 – 12:05

Параметри супутника:
Час київський
THOR
10-02 D/L
11,474.75VS/R
3,125 FEC
¾ чистий сигнал без логотипу та коментаря

Усі події 17-18 серпня транслюватиме «Живе.ТБ». Крім прямої трансляції Архієрейської Божественної Літургії з Патріаршого собору 18 серпня, Інтернет-телебачення УГКЦ 17 серпня покаже наживо Молебень до Святого рівноапостольного князя Володимира з Володимирської гірки, Всенічну з Чином освячення Патріаршого собору і Молодіжні нічні чування з міжнародного виставкового центру.

З повним розкладом дводенного онлайн марафону «Собор єднає всіх» можна ознайомитися на сайті «Живе.ТБ».

Усі охочі мають нагоду ретранслювати телемарафон «Собор єднає всіх» на своїх інтернет-ресурсах.

Департамент інформації УГКЦ

Close Menu