Празник Святого Миколая у Василіянській Провінції Отців Василіян на Закарпатті

Празник Святого Миколая у Василіянській Провінції Отців Василіян на Закарпатті

19 грудня 2013 р., в Провінційному осідку Отців Василіян у Малому Березному, відбулись урочисті святкування празника Святого Миколая Чудотворця, Архієпископа Мир Лікийських.
В цей день у всіх Василіянських монастирях на Закарпатті, які обʼєднані в Провінцію Святого Миколая, Василіяни вшанували свого небесного покровителя.
Це свято в кожному храмі є особливим, зокрема для дітей, які очікують від Святого Миколая подарунки, отримуючи заохочення бути добрішими, і уникати поганих вчинків в своєму житті.
В монастирському храмі після Божественної Літургії, яку відслужив для парафіян намісник монастиря о. Даниїл Дербаль, ЧСВВ, до дітей «прийшов Святий Миколай». Діти вітали його своїми віршами і піснями, отримували від Святого та ангелів, які його супроводжували, настанови та добрі поради. Опісля, кожна дитина отримала для себе від Святого Миколая подарунок.
Празник Святого Миколая в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян є особливим ще й тому, бо цей Святий є покровителем даного монастиря, отож щедро обдаровує духовними дарами кожного потребуючого, який в цей день тут його вшановує.
Варто згадати, що в Провінції Отців Василіян на Закарпатті, яка названа в честь Святого Миколая, з-поміж чотирьох монастирів, дві обителі мають назву цього Святого: в с. Малому Березному і в м. Мукачеві.

Повідомив: о. Франціск Онисько, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu