Посвячення Василіянського Храму Св. Володимира Великого у м. Херсоні

Посвячення Василіянського Храму Св. Володимира Великого у м. Херсоні

Херсон, ЧСВВ2 травня 2015 р., у м. Херсоні відбулося посвячення Василіянської церкви при монастирі Святого Володимира Великого, яке здійснив Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук).
Аріхієрейську Божественну Літургію, з нагоди освячення храму, з Блаженнішим Святославом співслужили: Апостольський Нунцій Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, владики УГКЦ: Михаїл Бубній (Екзарх Одеський та адміністратор Кримського Екзархату), Василій Івасюк (Єпарх Коломийсько – Чернівецький), Василій Тучапець ЧСВВ (Екзарх Харківський), а також Бронеслав Бернадський (ординарій Одесько-Сімферопольський РКЦ) та секретар Апостольської Нунціатури монсеньйор Пйотр Тарнавскі.
В посвяченні храму взяли участь також Протоігумени Василіянських Провінцій в Україні: о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя) та о. Павло Райчинець ЧСВВ (Провінція Святого Миколая), разом з ієромонахами та ченцями василіянами з різних монастирів.
На завершення богослужінь, після промов та привітань, Настоятель Херсонського монастиря о. Макарій Ленів ЧСВВ, склав подяку за освячення монастирського храму та вручив памʼятні відзнаки.

Close Menu