Перша сповідь та урочисте Святе Причастя у Варшаві

Перша сповідь та урочисте Святе Причастя у Варшаві

Травень – один із найулюбленіших місяців у нашому народі. І не лише тому, що природа оживає: навкруги — цвіт дерев, кущів, квітів, свіжа зелень... Цей місяць присвячений нашій Небесній Матері. У цьому році в кінці квітня та в травні ми також переживали найбільше свято у церковному календарі – Воскресіння Ісуса Христа.
У неділю Сліпонародженого, 25 травня 2014 року, тринадцятеро дітей у Варшавській парафії урочисто прийняли Святе Причастя.
Від вересня старанно приготовляючись, докладаючи багато зусиль, при великій посвяті своїх батьків, а також коханих бабусь та дідусів,– настало довгождане свято.
У суботу, в переддень Урочистості, для більшості дітей була хвилююча і, мабуть, пам’ятна Перша Сповідь. Від сьогодні діти з повною свідомістю старатимуться дбати про очищення душі від усяких гріхів та провин та якнайповніше з’єднатися з Люблячим Приятелем і Товаришем свого життя – Ісусом.
Не забули про це також тринадцятка дітей, які святкували Річницю Причастя.
Нехай же ця пам’ятна для всіх подія, яка започаткувала нове Життя, наповнює і надалі радістю, світлом та надією на Життя Вічне з Воскреслим Ісусом.
Щиро дякуємо Батькам та рідним за труд старання і співпрацю для добра дітей, які є майбутнім нашої Церкви і народу.

с. Олена Брояка, ЧСВВ
 катехитка
Джерело: www.bazylianie.pl

Close Menu