Отці Василіяни із Глен Кова (Америка) взяли участь у Ярмарку Покликань до богопосвяченого життя

Отці Василіяни із Глен Кова (Америка) взяли участь у Ярмарку Покликань до богопосвяченого життя

Філадельфійська Українська Католицька Архиєпархія, у поєднанні, з допомогою і за підтримки Східних Католицьких Єпископів, що входять до складу Конференції Католицьких Єпископів Сполучених Штатів (ІUSССВ) провела перший Східний Католицький Ярмарок Покликань 2012 року в Українській Католицькій Національній Святині Пресвятої Родини в неділю, 22-го січня 2012 року. На зібрання прибуло приблизно 200 людей. Всі прийшли подивитися на різні експонати і дізнатися більше про Східні Католицькі Церкви, які присутні тут, в Сполучених Штатах. Незважаючи на погану погоду, 17 представників приїхали з усіх куточків країни — деякі з далекої Олімпії, штат Вашингтон. Вони представляли широку та різноманітну картину Східних Католицьких Церков в Сполучених Штатах.
Ініціатива Східного Католицького Ярмарку Покликань походить з наради Східних Католицьких Єпископів. Було зазначено, що Ярмарок покликань успішно використовувався Римо-Католицькою церквою в минулому. Зокрема, францисканський університет Steubenville, Огайо, організовує добре відомі ярмарки покликань, постійно залучаючи близько 3000 студентів за один тільки день, заохочуючи покликання до священства, дияконату, і монашого життя. Це була концепція, яка згодом була розроблена і введена в дію в Національній Святині Пресвятої Родини. Східний Католицький Ярмарок Покликань 2012 року має дві мети: сприяти покликанням до священства, дияконату, і монашого життя для Східних Католицьких Церков і поширити знання про Східні Католицькі Церкви, які є частиною «Східних легенів" Католицької Церкви.
Східні Католицькі Церкви представляли:
Філадельфійська Українська Католицька Архиєпархія
Стемфордська Українська Католицька Єпархія — Коледж Св. Василія Великого
Сестри Місіонерки Божої Матері
Українські Редемптористи з Йорктону, Канада
Чин Святого Василія Великого в Глен Кові, штат Нью-Йорк
Сестри Чину Святого Василія Великого в Фокс Чейс, ПА
Сестри Чину Святого Василія Великого в Юніонтаун, ПА
Візантійська Католицька Архиєпархія в Піттсбургу
Візантійська Католицька Єпархія в Пармі
Візантійська Католицька Єпархія в Пассейку
Черниці монастиря Христа Нареченого в Бертон, Огайо
Візантійські Сестри-Бенедиктинки в Уоррен, Огайо
Мелхітська Греко-Католицька Єпархія в Ньютон, МА
Маронітські Слуги Христа Світла
Маронітська Єпархія Святого Марона в Брукліні, Нью-Йорк
Маронітська Семінарія Ліванської Богоматері
Румунські Греко-Католицькі Монахині Свято-Богоявленського монастиря, в Олімпії, штат Вашингтон
Товариство Ісуса (Єзуїти Східного Обряду з Університету Фордгем, Бронкс, Нью-Йорк)
В цілому, Східний Католицький Ярмарок Покликань 2012 року в Національній Святині Пресвятої Родини пройшов успішно. Багато насіння було посаджено у відвідувачів, насіння, що, як ми молимося, в один прекрасний день проросте в живе покликання в чиємусь житті. Відповідальні за покликання з числа представників Східних Католицьких Церков були дуже зворушені перебігом подій, і майбутній ярмарок покликань буде плануватися і на наступні роки.
Продовжуйте, будь ласка, молитися за покликання до священства, дияконату і монашого життя, і нехай Бог благословить наші різні Східні Католицькі Церкви!

http://catholicnews.org.ua

Close Menu